U-11 Evaluations
U-11 EFHL Team Announcements
** Player movement may occur between ST407, ST406 and ST405 after the completion of the Tier 3 Levelling Games **
ST 409 |
Annie Sorsdahl |
Clarke Lavers |
David Gilchrist |
Dylan Whitley |
Edison Ness |
Evan Kovesy |
Felix Lewans |
George Bilyk |
Huxley Venne |
Jacob Currie |
Jaxson Van der Werf |
Jayce Visser |
Nash Holiday |
Samuel Sibulak |
Tristin Smith |
Troy Smith |
Goalies |
Rylan Visser |
Practice
2023-09-24
5:30pm-6:30pm ARC West
ST408 |
Adam Mckay |
Austin Kostiw |
Blake Steele |
Border Mcnish |
Caleb James |
Charlie Young |
Damon Moorhouse |
Kane Johnson |
Lynken Johnson |
Nickolas Lyne |
Nickson Fenske |
Robert Ferguson |
Ryker Metz |
Tehzeeb Khaira |
Goalies |
Lucas Kresanoski |
Rys Rayner |
Practice
2023-09-24
8:00am-9:00am ARC East
ST 407 ** |
Alexander Waritsky |
Beckett Lakevold |
Benjamin Serra |
Grace Herbert |
Gunner Spooner |
Jake Cook |
Kenzie Chase |
Kole Warawa |
Lake Cook |
Nate Beaton |
Olivia Herbert |
Sadie Gerstmar |
William Prodahl |
Zachary Erickson |
Goalies |
Slayde Marin |
Tiering Games
2023-09-24 vs. ST406
10:30am-11:30am ARC East
2023-09-25 vs. ST405
4:30pm-5:30pm SOC
ST 406 ** |
Alex Yun |
Andy Robicheau |
Autumn Holowach |
Boston Steele |
Crosby Seglie |
Evana Mundy |
Jax Myren |
Liam Kuzyk |
Lincoln Mcdade |
Logan Buck |
Marek Johnston |
Memphis Vleeming |
Thatcher Parker Young |
Turner Wilgenbusch |
Goalies |
Quinn Morrill |
Tiering Games
2023-09-24 vs. ST407
10:30am-11:30am ARC East
2023-09-26 vs. ST405
5:45pm-6:45pm SOC
ST 405 ** |
Adam Visser |
Brandon Godwin |
Brooks Ranger |
Caleb Huisman |
Carter Swain |
Conner Fodchuk |
Connor Godwin |
Jase Stepanick |
Jaxon Inkpen |
Jayden Pushie |
Kason Schmidt |
Leo Michaud |
Odin Tillenius |
Reklon Wasylciw |
Remi Ryle |
Goalies |
Kendell Stribling |
Sam Neufeld |
Tiering Games
2023-09-25 vs. ST407
4:30pm-5:30pm SOC
2023-09-26 vs. ST406
5:45pm-6:45pm SOC
ST404 |
Avery Braget |
Alexander Brown |
Beckett Orlecki |
Bowen Fitzgerald |
Brody Rabby |
Carson Annett |
Elliot Swaok |
Hayden Leliuk |
James Stickle |
Leo Brodziak |
Nash Kroeker |
Nathan Salsman |
Nolan Rosanky |
Ronin McGrath |
Goalies |
Thorin Imeson |
Taylor Scott |
Tiering Games
2023-09-24 vs. ST403
11:45am-12:45pm ARC East
ST403 |
Finn Campbell |
Hunter Helt |
Hunter Mouille |
Isaac Evenson |
Jase Rudrud |
Jayda Lloyd |
Kayd Jakubowski |
Lawsen Bass |
Lennox Charpentier |
Nate Koehli |
Nickolas Bodner |
Patrick Sweetapple |
Ryan Ivanov |
Samuel Zacharuk Jones |
Goalies |
Bentley Brooks |
Tiering Games
2023-09-24 vs. ST404
11:45am-12:45pm ARC East